Akcesoria kuchenne, urządzenia gastronomiczne

Lista produktów producenta: Ronneby bruk

Ronneby bruk

Ronneby Bruk AB na wielowiekową tradycję w hucie dzielnicy Ronneby. Robimy klasyczne cienkościennych żeliwnych dla domu i rodziny. Nasza seria głównym MAESTRO został zaprojektowany przez światowej sławy szwedzki projektant Sigurd Persson.


W naszych stałych wysiłków na rzecz poprawy ekologiczności, najpierw rzucił producentów żelaza mogli oznaczyć nasze produkty z informacją, że używamy Krav zatwierdzone oleju spożywczego w naszym instekningsprocess.


Współpracujemy z wyjątkiem instekt oddanych nawet z naszej Maestro emaliowanym żeliwnych, Maestro noże kuchenne i desek do krojenia z drewna bukowego, Maestro nonstick powlekane patelni aluminiowych z indukcyjnym dole, Maestro ze stali nierdzewnej garnki do kuchenek indukcyjnych, Maestro miedzi, patelnie ze stali nierdzewnej wewnątrz i indukcyjnej dole i ADE Germanys osoby - i wagi do użytku domowego.


Ronneby Bruk stwarza możliwości naturalnego gotowania z solidnych odlewów instekt najwyższej jakości. Czarne łatwy do pielęgnacji powierzchni są wynikiem unikalnej obróbce powierzchniowej z oleju roślinnego o wysokiej temperaturze. Prawdziwa tradycja żeliwa gotowania sprawia, że nadaje się zarówno do kuchni kraju jako eleganckiego stołu z srebra i kryształów. Ronneby Bruk rzucić po prostu staje się lepsze i piękniejsze jeszcze jest używany i może być przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Więcej

Nasze Marki

x