Akcesoria kuchenne, urządzenia gastronomiczne

VI Sposób płatności

 1. Wszystkie ceny widniejące w Sklepie www.aga-dom.pl są cenami brutto, zawierającymi podatek od towarów i usług (VAT) w wysokości wynikającej z odrębnych przepisów. Koszty dostawy towaru do Klienta podane są oddzielnie.
2. Na życzenie Klienta sklep wystawia Fakturę VAT lub paragon, w zależności od wskazania, określonego szczegółowo w dziale V Zamówienia, pkt 5.
3. Klient ma do wyboru następujące formy płatności:
a. przy odbiorze towaru w punktach odbioru towaru
b. w postaci przedpłaty - wówczas należy dokonać przelewu na numer rachunku firmy
c. przy odbiorze za pobraniem
d. przy użyciu karty płatniczej
4. Klient dokonuje zakupu towaru oraz zamówienia usługi dostawy według cen oraz wysokości kosztów dostawy obowiązujących w chwili złożenia zamówienia(jeżeli występują). Wysokość kosztów dostawy uzależniona jest od sposobu dostawy wybranego przez Klienta. Szczegóły dotyczące dostaw uregulowane są w dziale VII Realizacja dostawy.
5. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz wysokości kosztów dostawy, w szczególności w przypadku zmiany cenników usług świadczonych przez podmioty realizujące dostawy. Postanowienie to nie dotyczy zamówień już realizowanych.

PRZELEW BANKOWY Jest to najszybszy i najbezpieczniejszy sposób zapłaty. Wybierając tę formę płatności regulujesz opłatę za zamówienie wpłacając należną kwotę na konto. Przy wyborze takiej formy płatności prosimy o podanie w tytule przelewu numeru zamówienia, który wyświetlany jest w ostatnim etapie dokonywania zakupów a potem także w e-mailu wysłanym na Twoją pocztę. GOTÓWKA PRZY ODBIORZE    Istnieje  możliwość odbioru osobistego zamówionych przedmiotów w wyznaczonych punktach oraz uiszczenie należności w momencie odbioru towaru.


Nasze Marki

x